Zárás után – “Nem látok a szememtől”

Múzeumkommunikációs foglalkozás felnőtteknek

2019. 04. 05.

MűvészetMalom

Zárás után – “Nem látok a szememtől”
Múzeumkommunikációs foglalkozás felnőtteknek a Publikus magánügyek. A 90-es évek művészete magyarországi magángyűjteményekben című kiállításon

A klasszikus modern alkotások után ez alkalommal a kortárs művészettel foglalkozunk. A kiállítás maga a sokszínűség: a legkülönfélébb műfajok, témák, nézőpontok, koncepciók elevenednek meg a falakon. A műalkotások segítségével nemcsak a 90-es években nosztalgiázunk, hanem konkrét és metaforikus nézőpontokat tárunk fel. A művek abban is segítenek bennünket, hogy a saját nézőpontunkat a kreatív gyakorlatok során megfigyeljük.
A foglalkozást vezeti: György Gabriella múzeumpedagógus

Helyszín: MűvészetMalom, Szentendre, Bogdányi utca 32.

A foglalkozáson való részvétel díja: 1000 Ft

A részvétel regisztrációhoz kötött: regisztracio@muzeumicentrum.hu

Facebook esemény

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

Az FMC eseményein kép- és videófelvétel készülhet. Részvételével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az FMC a felvételeket közösségi média felületein és honlapján felhasználja. Hozzájárulását az info@muzeumicentrum.hu címen bármikor visszavonhatja.

Borítókép:
Kupcsik Adrián: Actionman 4., 1999