Új ruhatár, borkóstolás, képek, képek, képek

– szeptemberi programjaink a Czóbel Múzeumban

Kicsikre és nagyokra is gondoltunk szeptemberi programjaink összeállításakor. 16-án, vasárnap délelőtt öltözéktervezésre várjuk a legkisebbeket (5-től 9 éves korig). Ihlető forrásunk természetesen Czóbel Béla festményei lesznek. A foglalkozáson a sorrendiséget is gyakoroljuk, előkerül a napirend témája, és mesélünk, játszunk, alkotunk!

Az idősebb generáció számára újra elindítjuk a Szenior Szerda sorozatunkat, melynek első őszi eseményén Barki Gergely kurátori tárlatvezetésére invitáljuk látogatóinkat az Újragondolt Czóbel 3.0 kiállításra szeptember 19-én délelőtt.

A hónap végén pedig a szüreti időszakot ünnepeljük: szeptember 29-én délután borkóstolással egybekötött tárlatvezetésre várja Önöket Sidlovics Gábor borszakértő és a kiállítás kurátora, Barki Gergely. A korlátozott létszám miatt ezen a programon a részvétel regisztrációhoz kötött: regisztracio@muzeumicentrum.hu