Sam HAVADTOY: A szeretet emléke / Memory of Love

kiállításmegnyitó

2018. 07. 14.

Ferenczy Múzeum, Szentendre Terem

A most kiállított művek jórészét először láthatja a nagyközönség. A művész szentendrei műtermében készült legfrissebb alkotások is illeszkednek Havadtoy mára már védjeggyé lényegült “csipkézett” munkáinak sorába. Egy leheletfinom magyarországi csipkekesztyű átlényegítésével indult sorozat, Walt Disney, Modigliani parafrázisok és az ikonikus Fiat 500-as kis bronz változata látható a tárlaton.

A vendégeket üdvözli : Gulyás Gábor múzeumigazgató

Köszöntőt mond: Gyürk Dorottya Szentendre kulturális alpolgármestere

A kiállítást megnyitja: Krúdy Tamás újságíró, a Nők Lapja vezető szerkesztője

Közreműködnek:
Rajk Judit – ének
Anastasia Razvalyaeva – hárfa

Helyszín: Ferenczy Múzem (Szentendre, Kossuth L. u. 5.)

Időpont: 2018. július 14 19 óra

A kiállítás megtekinthető: 2018. szeptember 30-ig hétfő kivételével naponta 10-től 18 óráig.
A kiállításról bővebben itt.

Az FMC eseményein kép- és videófelvétel készülhet. Részvételével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az FMC a felvételeket közösségi média felületein és honlapján felhasználja. Hozzájárulását az info@muzeumicentrum.hu címen bármikor visszavonhatja.