IGAZGATÓSÁG

Gulyás Gábor, múzeumigazgató
E-mail: gulyas.gabor@muzeumicentrum.hu

dr. Dalos Eszter, kabinetvezető
E-mail: dalos.eszter@muzeumicentrum.hu

Egyed-Tóth Erika, igazgatói asszisztens
Tel: +36-26-310-244
E-mail: titkarsag@muzeumicentrum.hu

Pénzes Ilona, ügyintéző titkárnő
E-mail: penzes.ilona@muzeumicentrum.hu

dr. Keller Adrienn, jogtanácsos, közbeszerzési referens
E-mail: keller.adrienn@muzeumicentrum.hu

dr. Lauter Éva, irodavezető, igazgatási és munkaügyi referens
E-mail: lauter.eva@muzeumicentrum.hu

Székely Katalin, munkaügyi ügyintéző
E-mail: katalin.szekely@muzeumicentrum.hu

Gergely Gabriella, vezető koordinátor
E-mail: gergely.gabriella@muzeumicentrum.hu

Véri Dániel PhD, tudományos titkár
kutatási terület
E-mail: veri.daniel@muzeumicenrtum.hu

Vedres Ágnes, művészeti titkár
kutatási terület
E-mail: agnes.vedres@muzeumicenrtum.hu

 

KOMMUNIKÁCIÓS OSZTÁLY

Herr Ágnes, vezető grafikus
E-mail: agnes.herr@muzeumicentrum.hu

Csuport Andrea, grafikus
E-mail: csuport.andrea@muzeumicentrum.hu

Philipp Helga, online kommunikáció és média
E-mail: philipp.helga@muzeumicentrum.hu

Torma Tamás, sajtókapcsolatok
E-mail: torma.tamas@muzeumicentrum.hu

Szörényi Örs, kommunikációs szakértő, partnerkapcsolatok
E-mail: szorenyi.ors@muzeumicentrum.hu

Varga Kata, sajtóreferens
E-mail: kata.varga@muzeumicentrum.hu

Deim Balázs, fotográfus
E-mail: deim.balazs@muzeumicentrum.hu

Rappai Zsuzsa, lektor, szövegíró
E-mail: zsuzsa.rappai@muzeumicentrum.hu

Zelei Bori, korrektor, szövegíró
E-mail: bori.zelei@muzeumicentrum.hu

 

KÉPZŐMŰVÉSZETI FŐOSZTÁLY

Szabó Noémi, főosztályvezető, a múzeumigazgató művészeti helyettese
E-mail: noemi.szabo@muzeumicentrum.hu

Muladi Brigitta, mb. főosztályvezető, kurátor
kutatási terület
E-mail: muladi.brigitta@muzeumicentrum.hu

Dr. Bodonyi Emőke, kurátor
E-mail: bodonyi.emoke@muzeumicentrum.hu

Kucsinka-Kopin Katalin, kurátor
kutatási terület
E-mail: kopin.katalin@muzeumicentrum.hu

Boros Lili, kurátor, csoportvezető
kutatási terület
E-mail: boros.lili@muzeumicentrum.hu

Köpöczi Rózsa, művészettörténész
kutatási terület
E-mail: kopoczi.rozsa@muzeumicentrum.hu

György Gabriella, múzeumpedagógus
kutatási terület
E-mail: gyorgy.gabriella@muzeumicentrum.hu

Kozák Zsuzsanna, kurátorasszisztens
E-mail: kozak.zsuzsanna@muzeumicentrum.hu

Iberhalt Zsuzsa, kurátorasszisztens
kutatási terület
E-mail: iberhalt.zsuzsa@muzeumicentrum.hu

Kigyós Fruzsina, kurátorasszisztens
kutatási terület
E-mail: fruzsina.kigyos@muzeumicentrum.hu

Zarubay Bence, szitanyomó, fotós
E-mail: zarubay.bence@muzeumicentrum.hu

Kádárné Kovács Mária, adattáros
E-mail: kadarne.kovacs.maria@muzeumicentrum.hu

 

SZERVEZÉSI- ÉS MŰKÖDTETÉSI FŐOSZTÁLY

Kassai Hajnal, főosztályvezető, a múzeumigazgató általános helyettese
E-mail: kassai.hajnal@muzeumicentrum.hu

Csillag Edina, múzeumpedagógus
E-mail: csillag.edina@muzeumicentrum.hu

Szebeni Tóth Anett, rendezvényszervező
E-mail: anett.toth@muzeumicentrum.hu

Kiss Gábor, pályázati referens
E-mail: kiss.gabor@muzeumicentrum.hu

Sántha Zoltán, informatikai rendszergazda
E-mail: santha.zoltan@muzeumicentrum.hu

 

Múzeumi pénztáros csoport

Görgey Dóra, pénztáros csoportvezető
E-mail: gorgey.dora@muzeumicentrum.hu

Zoltainé Csontos Ágnes, múzeumi pénztáros
E-mail: agnes.csontos@muzeumicentrum.hu

Fanczal Andrásné, múzeumi pénztáros

Tállayné Horváth Éva, múzeumi pénztáros-teremőr

Makai-Tóth Andrea, múzeumi pénztáros-teremőr

Havas Krisztina, múzeumi pénztáros
E-mail: havas.krisztina@muzeumicentrum.hu

 

ÜZEMELTETÉSI OSZTÁLY

Flóris Tibor, üzemeltetési osztályvezető
E-mail: floris.tibor@muzeumicentrum.hu

Tóth Mátyás, üzemeltetési ügyintéző
E-mail: matyas.toth@muzeumicentrum.hu

Masika Szilárd, kiállítási csoportvezető
E-mail: masika.szilard@muzeumicentrum.hu

Herczeg Zoltán, műtárgyszállító
E-mail: zoltan.herceg@muzeumicentrum.hu

Pokorny Attila, kiállítás rendező
E-mail: pokorny.attila@muzeumicentrum.hu

Kecskés Robin, kiállítás rendező
E-mail: kecskes.robin@muzeumicentrum.hu

Fühl Béla, gondnok
E-mail: bela.fuhl@muzeumicentrum.hu

Holba Erzsébet, takarító
Kupecz Erika, takarító (Gödöllő)

 

Biztonsági csoport

Bernát Andrea, biztonsági csoportvezető
Tel.: +36-20-536-7175
E-mail: andrea.bernat@muzeumicentrum.hu

Balázs Bence, teremőr
Blésch Olga, teremőr
Bolyai Csaba, teremőr
Gyulainé Székely Anna, teremőr
Csákó Gábor, teremőr, biztonsági őr
Dávid Ibolya, teremőr
Gemzsi Anna, teremőr
Gregus Judit, teremőr
Hatos Norbert, teremőr, biztonsági őr
Horváthné Deli Mária, teremőr
Jankovits Gergő, teremőr, biztonsági őr
Jártas György, teremőr
Kalauz János, teremőr
Kalauz Melinda, teremőr
Kaló Ferenc, teremőr, biztonsági őr
Kaló Ferencné, teremőr, biztonsági őr
Kiss Ildikó,teremőr
Kiss Lajosné, teremőr
Kőhalmi Tibor, teremőr, biztonsági őr
Leitner Dániel, teremőr, biztonsági őr
Markó Dániel, teremőr
Mészáros Zoltán, teremőr, biztonsági őr
Molnár Zsuzsanna, teremőr
Sátor János teremőr, biztonsági őr
Várhegyi Ferenc, teremőr, biztonsági őr
Vaspöri Ildikó, teremőr
Zsolt Gábor, teremőr

 

GAZDASÁGI OSZTÁLY

Magyar Erzsébet, gazdasági vezető
E-mail: magyar.erzsebet@muzeumicentrum.hu

Stumpfelné Gulyás Erzsébet, főpénztáros
E-mail: stumpfelne@muzeumicentrum.hu

Jevuczó Edit, főkönyvi könyvelő
E-mail: jevuczo.edit@muzeumicentrum.hu

Benkovits Bernadett, főkönyvi könyvelő
E-mail: benkovitsb@muzeumicentrum.hu

Csonkáné Vogel Ildikó, könyvelő
E-mail: ildiko.vogel@muzeumicentrum.hu

Szamosi Zsuzsanna, pénzügyi és számviteli ügyintéző
E-mail: zsuzsanna.szamosi@muzeumicentrum.hu

 

IRODALMI OSZTÁLY

Szilágyi Zsófia Júlia, irodalomtörténész, osztályvezető
kutatási terület
E-mail: julia.szilagyizsofia@muzeumicentrum.hu

Major Tímea, könyvtáros
kutatási terület
E-mail: major.timea@muzeumicentrum.hu

 

RÉGÉSZETI FŐOSZTÁLY

Rajna András, főosztályvezető, a múzeumigazgató régészeti helyettese
E-mail: rajna.andras@muzeumicentrum.hu
kutatási terület

Kovács Katalin, főosztályvezető helyettes
E-mail: katalin.kovacs@muzeumicentrum.hu

Marsi Rita, régészeti ügyintéző
E-mail: rita.marsi@muzeumicentrum.hu

Bózsa Anikó, régész
E-mail: bozsa.aniko@muzeumicentrum.hu
kutatási terület

Patay Róbert, régész
kutatási terület
E-mail: patay.robert@muzeumicentrum.hu

Rácz Tibor Ákos, régész
kutatási terület
E-mail: racztibor.akos@muzeumicentrum.hu

Repiszky Tamás, régész
kutatási terület
E-mail: repiszky.tamas@muzeumicentrum.hu

Dr. Tóth János Attila, régész
kutatási terület
E-mail: tothja@muzeumicentrum.hu

Dákó Balázs, régész technikus
E-mail: balazs.dako@muzeumicentrum.hu

Giedl Dániel, régész technikus
E-mail: daniel.giedl@muzeumicentrum.hu

Herbst Anna, régész technikus
kutatási terület
E-mail: herbst.anna@muzeumicentrum.hu

Jászberényi Mónika, régész technikus
kutatási terület
E-mail: jaszberenyi.monika@muzeumicentrum.hu

Szőcs Péter, múzeumi geodéta
kutatási terület
E-mail: peter.szocs@muzeumicentrum.hu

Sima Gábor, gyűjteménykezelő
kutatási terület
E-mail: sima.gabor@muzeumicentrum.hu

Nagy Balázs, régész technikus, gyűjteménykezelő
kutatási terület
E-mail: nagy.balazs@muzeumicentrum.hu

Sinkovicsné Szabó Márta, régészeti raktárkezelő (Cegléd)
Tel.: +36-20-779-6669

 

MUZEOLÓGIAI OSZTÁLY

Tyekvicska Árpád, történész, osztályvezető
kutatási terület
E-mail: tyekvicska.arpad@muzeumicentrum.hu

Szigetiné Dr. Tóth Judit, etnográfus
kutatási terület
E-mail: sztoth.judit@muzeumicentrum.hu

Péterffy Gergely, történész
kutatási terület
E-mail: peterffy.gergely@muzeumicentrum.hu

Dr. Ottományi Katalin, adattáros
kutatási terület
E-mail: ottomanyi.katalin@muzeumicentrum.hu

Murner Attiláné Lukács Katalin, főrestaurátor, csoportvezető
kutatási terület
E-mail: murner.attilane@muzeumicentrum.hu

Schrett László, főrestaurátor
kutatási terület
E-mail: schrett.laszlo@muzeumicentrum.hu

Dr. Nagyné Lővei Krisztina, főrestaurátor
E-mail: krisztina.lovei@muzeumicentrum.hu

Bernhardt Levente, adatrögzítő
E-mail: levente.bernhardt@muzeumicentrum.hu