Czóbel képek és édeni ízek

2018. 12. 07.

Czóbel Múzeum

Képek, csokoládék, ízek – tárlatvezetés és csokoládékóstolás az Újragondolt Czóbel 3.0 – Híd a „Die Brücke”-hez – Fókuszban Czóbel expresszionizmusa kiállításon. Barki Gergely művészettörténész, a kiállítás kurátora és Pelle Csilla, a szentendrei Édeni Édességek boltja tulajdonosa vezetnek be a Czóbel-festmények és a különleges kézműves csokoládék világába. Az utóbbiakat, természetesen meg is kóstolhatják a résztvevők.

Belépőjegy: 2500 Ft

A korlátozott létszám miatt kérjük regisztráljanak a programra: regisztracio@muzeumicentrum.hu

Az FMC eseményein kép- és videófelvétel készülhet. Részvételével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az FMC a felvételeket közösségi média felületein és honlapján felhasználja. Hozzájárulását az info@muzeumicentrum.hu címen bármikor visszavonhatja.