Kommunikációs asszisztenst keresünk!

Ha érdekel az online és offline kommunikáció, a marketing és a képzőművészet, a FMC Kommunikációs Osztályán a helyed!

Olyan lelkes munkatársat keresünk, akit érdekel a social media, a kultúra és a képzőművészet, a marketing világában is eligazodik, és nem riasztják vissza az adminisztratív feladatok sem. Szeret csapatban dolgozni, de ugyanakkor önállóan is képes döntéseket hozni, és érdeklik Szentendre mindennapjai. Az ideális jelölt mindenhez ért egy kicsit, és nem rémisztik meg a hirtelen megoldandó helyzetek sem.

Kezdés: elbírálás után azonnal betölthető

Munkavégzés helye: Szentendre, Duna korzó 25. (a P’Art Mozi épülete)

Feladatok:
– online és offline marketing kampányok megvalósításában való aktív részvétel;
– Facebook- és weboldal kezelése, tartalomszerkesztés;
– hirdetések kezelése;
– hírlevelek szerkesztése és kiküldése;
– a kommunikációs osztály munkájának teljes körű támogatása;
– adatbázis-kezelés;
– egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:
– Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete;
– pontos, felelősségteljes munkavégzés;
– önállóság, kreativitás, jó kommunikációs készség;
– logikus, rendszerben való gondolkodás;
– angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Előnyt jelent:
– szentendrei vagy környéki;
– jártasság a jelenlegi marketing trendekben;
– képzőművészeti érdeklődés;
– alapszintű fotó és/vagy videószerkesztés

Amit kínálunk:
– határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony;
– kihívásokkal és változatos munkafolyamatokkal teli munkakör;
– lendületes, dinamikus csapat;
– élmény: rengeteg kiállításon és kísérőprogramon való részvétel

Jelentkezés módja fényképes önéletrajzzal e-mailben az info@muzeumicentrum.hu címen.